fot. Anna Dynak

Wszystko zaczęło się od chęci tworzenia czegoś więcej, niż tradycyjny reportaż z wesela.

„A gdyby tak połączyć dynamiczny montaż, piękne i tylko najlepsze ujęcia w formie teledysku?”
…wtedy narodziła się marka Ładne Kadry.
Dlaczego warto wybrać teledysk ślubny?
Już spieszymy z odpowiedzią:)
Po pierwsze – teledysk poprzez swoją zwięzłą formę, pozwala na większą ekspresję i „zabawę” obrazem niż tradycyjny film z wesela, dlatego otrzymacie więcej ciekawych i nietuzinkowych ujęć, a późniejszy montaż nada szlifu i podkreśli wyjątkowy charakter Waszego dnia. Ważne jest, że jesteśmy z Wami przez cały czas trwania uroczystości (do 1 w nocy), podczas której nagrywamy bardzo dużo materiału, z którego potem wybieramy to co najlepsze i powstaje finalny klip. Długość ostatecznych filmów, zależy od naszych ustaleń i elementów jakie mają się w nim pojawić.
Po drugie – żyjemy w czasach gdzie rządzi siła obrazu. Dlatego ważna jest nie tylko forma, ale i atrakcyjne podanie. Teledyskiem łatwo podzielicie się ze znajomymi i rodziną choćby na mediach społecznościowych.
Po trzecie – każde ujęcie jest poddawane osobnej korekcji i wielu innym zabiegom – aby Wasz teledysk był najpiękniejszy. Praca nad montażem to najbardziej czasochłonny proces całej obróbki. Robimy wszystko, aby Wasz teledysk robił wrażenie!
Po czwarte… – kochamy teledyski z wesela! Mamy nadzieję, że Wy także pokochacie!
 
Na czym pracujemy:
Do nagrywania teledysków używamy dwóch kamer rejestrujących obraz w rozdzielczości 4k. Korzystamy z gimbali – co zapewnia doskonałą stabilizację obrazu.
Dbamy też o dobry dźwięk, używając zewnętrznych rejestratorów i mikrofonów.
Światło – jeśli jest go bardzo mało – mamy swoje 🙂
Ponadto, wykorzystujemy całą swoją wiedzę i sprzęt, aby stworzyć jak najbardziej kinowy odbiór filmu.
Uprawnienia
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do fotografowania i filmowania podczas sprawowania liturgii.